متوجه شد باید برای محضر، پدر حضور داشته باشد

یک سال و نیم بود که پدر خانه را ترک کرد. مادر در نهایت توانست بعد از چند سال و … از همسر معتاد به مواد مخدر جدا شود. شدت اعتیاد به مواد مخدر تا حدی بود که دادگاه حضانت فرزندان را به مادر داد.

وقتی با او آشنا شدم بیست و پنج ساله بود. مادرش با مرد دیگری ازدواج کرده بود و معصومه در یک خانواده‌ی فرهنگی با پدر و مادر معلم زندگی می‌کرد. با پسری در دانشگاه آشنا شد و روند ازدواج آن دو نفر شروع شد. اما در هنگام عقد متوجه شد که باید برای محضر، پدر حضور داشته باشد.

با زحمت توانست پدر خود را که دیگر کارتن‌خواب شده بود، پیدا کند و برای اینکه بپذیرد و به محضر بیاید وعده‌ ی پرداخت پول به او دادند که پذیرفت. در نهایت در محضر، پدری معتاد با ظاهری که اصلا به دختر و خانواده‌اش نمی‌خورد ظاهر شد که مورد طعنه و بی‌احترامی فامیل همسر قرار گرفت. معصومه ازدواج کرد اما تا همیشه برای زندگی در آن خانواده با مشکل مواجه شد و هرگز اعتماد به نفس اولیه را باز نیافت.


روایت رسیده از گیلان به کانال کارزار منع خشونت خانوادگی https://t.me/pdvcir

?? شما می‎توانید تجربیات خود را به صورت حضوری، یا از طریق ایمیل pdvc.ir@gmail.com  یا ادمین کانال تلگرام کارزار https://t.me/pdvci به دستمان برسانید یا آنها را با هشتگ کارزار منع خشونت خانوادگی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *